Informatii si sfaturi
0731.777.797
0Item(s)

Nu aveti nici un produs in cosul de cumparaturi

Product was successfully added to your shopping cart.

Magazine Animax

Alexandria Kaufland Adresa: Str. Bucuresti, nr 168 A
Mobil: 0725.88.88.30
E-mail: alexandria.kaufland@animax.ro
Orar: Luni- Sambata 9:00 - 21:00
Duminica 09.00 – 18.00
Arad Vlaicu Adresa: Strada Aurel Vlaicu nr. 156
Mobil: 0725.88.88.27
E-mail: arad.vlaicu@animax.ro
Orar: Luni- Sambata 9:00 - 21:00
Duminica 09.00 – 18.00
Baia Mare Gold Plaza
Adresa: Str. Victoriei, Nr.73
Mobil: 0725.88.88.03
E-mail: baiamare.goldplaza@animax.ro
Orar: Luni -Duminica 10:00 - 22:00
Baia Mare Kaufland Adresa:Str. George Cosbuc, nr.38
Mobil: 0725.88.88.61
E-mail: baiamare.kaufland@animax.ro
Orar: Luni- Sambata 09:00-21:00, Duminica 09:00-20:00
Bacau Kaufland Adresa: Str. Milcov, Nr. 5 B
Mobil: 0731.77.77.62
E-mail: bacau.kaufland@animax.ro
Orar:Luni- Sambata 09:00-21:00; Duminica 09:00-19:00
Botosani Kaufland Adresa: Bulevardul Mihai Eminescu nr. 4
Mobil: 0725 88 88 07
E-mail: botosani.kaufland@animax.ro
Orar: Luni-Sambata 09:00-21:00;
Duminica 09:00-19:00
Botosani Shopping Center Adresa: Bd. Mihai Eminescu,Nr.2
Mobil: 0725.88.88.09
E-mail: botosani.shoppingcenter@animax.ro
Orar: Luni-Duminica 09:00-21:00
Brasov Auchan Adresa: Str. Cristianului nr. 5
Mobil: 0725.888.883
E-mail: brasov.auchan@animax.ro
Orar: Luni-Duminica: 09:00-21:00
Brasov Carrefour Adresa: Str. Calea Bucuresti, nr.107
Mobil: 0725.888.828
E-mail: brasov.carrefour@animax.ro
Orar: Luni- Duminica 09:00 - 21:00
Brasov Coresi Adresa: Str.Turnului, Nr. 5
Mobil: 0725.88.88.71
E-mail: brasov.coresi@animax.ro
Orar: Luni- Duminica 10:00 - 22:00
Brasov Coresi XXL Adresa: Strada Zaharia Stancu, Nr.1, in incinta centrului comercial Coresi Street Mall
Mobil: 0725.888.842
E-mail: brasov.coresixxl@animax.ro
Orar: Luni- Duminica 10:00 - 22:00
Brasov Kaufland Adresa:

Str. Avram Iancu, Nr. 62
Mobil:


0725.88.88.23
<!--[if gte mso 9]>